Nejstarší existující Harley-Davidson klub na světě - The oldest existing Harley-Davidson club of the world (Since 1928)

Oficielní stanice H-DCP

os2

H-DCP obnovuje prvorepublikový projekt Oficielních stanic H-DCP. Tento prestižní titul spolu s velkou smaltovanou cedulí 45x43 cm budeme propůjčovat provozovnám různého druhu /např. motoprodejny, dílny, servisy, restaurace, penziony, hotely atd./, ve kterých jsou naši členové vítáni a bude jim v nich poskytnuta sleva na zboží a služby ve výši min. 10% případně jiné výhody. Porozhlédněte se prosím po svém okolí a po okruhu vašich známých podnikatelů a živnostníků, kdo z nich poskytuje kvalitní služby a měl by zájem získat tento prestižní titul. Aktualizovaný seznam OS bude pravidelně vycházet v našem časopisu a bude umístěn i na našem webu www.hdcp.cz rovněž tak i na klubovém Facebooku. Je to tedy i forma reklamy pro držitele titulu. Další informace vám i zájemcům o udělení titulu OS H-DCP rádi poskytneme na emailu info@hdcp.cz. Naší snahou bude vytvořit síť Oficielních stanic po celé ČR a případně i v blízkých evropských zemích.

Seznam Oficielních stanic H-DCP

Jak se v mapě orientovat?
Na mapě najeďte na jednotlivý připínáček ukazatelem myši, objeví se název Oficielní stanice, kliknutím na vybraný připínáček zobrazíte podrobnosti (název, adresa atd.). Pokud je na jednom místě více připínáčků, přibližte si zobrazení mapy v levé nabídce. Pod mapou můžete využít i plánovač trasy z vámi udané výchozí pozice, kterou zapíšete do prázdného pole a z nabídky si vyberete název Oficilení stanice, kterou chcete naštívit. Zbývá jen kliknout na tlačítko Vyhledat trasu. Vyhledanou trasu je možno vytisknout pomocí odkazu Vytisknout mapu.


Legenda:
auto moto Auto/moto   jidlo ubytovani Restaurace/ubytování   ostatni Ostatní služby

Z adresy:: Do:
Powered by Phoca Maps

Naše webové stránky využívají cookie. Tím, že naše stránky dál používáte, souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.