Nejstarší existující Harley-Davidson klub na světě - The oldest existing Harley-Davidson club of the world (Since 1928)

Chat

Chat - nástroj pro online komunikaci

Chat je umístněn v pravém dolním rohu stránek.

chat

I kona s modrou bublinou a číslo za ní značí počet místností, kde lze četovat. Ikona s postavičkami oznamuje počet lidí, kteří jsou právě online a mohou se zapojit do chatu. Nemusí právě aktivně psát zprávy. Ale pokud zprávu napíšete, tak tyto lidé budou o zprávě uvědoměni zvukovým signálem.

Kliknutím na ikonu s postavami můžete zjistit kdo je online.

chat uzivatele

Klinutím na modrou bublinu otevřete seznam dostupných místností.

chat mistnosti

Kliknutím na konkrétní místnost můžete zahájit online chat s lidmi, kteří jsou v místnosti. Pozor, některé místnosti jsou vázána na přístupová práva a jsou přístupná pouze po přihlášení.

Psát můžete do místnosti dolním řádkem, kde napíšete váš vzkaz "na sklo" (např. Ahoj) a odešlete stiskem klávesy Enter. Nad tímto oknem se nachází ikony zpráv, kde je možné upravit barvu a text odesílaných zpráv, zadat smajlíky, poslat zvukové upozrnění, provést nastavení, i případně uzamknout příjemce zprávy, viz níže.

chat psani

Musíte být na záložce zpráv (zelená a modrá bublina v levém horním rohu). V záložce Uživatelé vidíte, kolik lidí je online v této místnosti.

Pokud chcete někomu konkrétnímu psát, klikněte na jeho jméno. Před zprávou se objeví zavináš a jméno, komu je zpráva určena. Pokud chcete můžete tuto zprávu uzamknout kliknutím na šedivý zámeček mezi ikonami psaní textu a jménem v nabídce zprávy.

 

 

 

 

Naše webové stránky využívají cookie. Tím, že naše stránky dál používáte, souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.