Nejstarší existující Harley-Davidson klub na světě - The oldest existing Harley-Davidson club of the world (Since 1928)

Kalendář akcí

Pro zobrazení popisu události kalendáře, klikněte na uvedený záznam. Zde můžete dále otevřít link s podrobnostmi, zde se mohou nacházet i vložené soubory. Událost můžete pomocí druhého linku zkopírovat do vašeho kalendáře Google (máte-li účet Google zřízen).
Soupis nadcházejících událostí zobrazíte kliknutím na tlačítko Agenda v pravém horním rohu kalendáře.

Součástí kalendáře je i Přepověď počasí na dnes a následující 3 dny. Přejeďte myší na malou ikonku v levém horním rohu dnešního nebo následujících 3 dní. Pokud na ikonku kliknete, zobrazí se okno s aktuální teplotou, druhem počasí, silou větru a relativní vlhkostí. Dále jsou zobrazeny předpovědi nejvyšších denních teplot a nejnižších nočních teplot pro dnešní a následující 3 dny.
Přepověď je pro oblast Prahy a okolí a nelze měnit.

Zobrazení jednotlivých druhů akcí můžete měnit po kliknutí na trojúhelníček uprostřed horního okraje. Poté můžete pomocí zaškrávacího pole odebrat zobrazení Akcí klubu, Ostatních akcí, dále Počasí a Českých svátků (včetně významných dní).

Naše webové stránky využívají cookie. Tím, že naše stránky dál používáte, souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.